Καριέρα

Αναζήτηση Εργασίας

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Glyfada’s Temple Massage, δραστηριοποιείται στον χώρο ως πρότυπο κέντρο μασάζ και Ιπποκρατικής Μάλαξης.

Αν έχετε πάθος για τη δουλειά σας και ενδιαφέρεστε για τον κλάδο των σπα και της μάλαξης, θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε προσωπικά!

Είμαστε σε φάση αναζήτησης ανθρώπινου δυναμικού για τη στελέχωση των μονάδων μας για τη σεζόν 2021.

Ενδιαφερόμαστε για ανθρώπους με

  • Όρεξη για δουλειά και φιλοδοξίες επαγγελματικής ανέλιξης.
  • Όραμα, ικανότητα να ηγηθούν και να εμπνεύσουν.
  • Πάθος για παροχή κορυφαίων υπηρεσιών στους πελάτες μας.
  • Αξίες, ιδανικά, θετική σκέψη, προσωπικότητες που δεσμεύονται να προάγουν το πνεύμα της συναδελφικότητας, της αλληλεγγύης και της φιλοξενίας.

Οι εργαζόμενοί μας είναι ο θεμέλιος λίθος της ανάπτυξης και της επιτυχίας μας

Απαραίτητα Προσόντα

SPA Therapist- Αισθητικός

  • Απαραίτητη  γνώση της  αγγλικής γλώσσας (γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί) .
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών  ως αισθητικός –Spa therapist  .
  • Γνώση διάφορων ειδών μασάζ , θεραπείες προσώπου και σώματος.
  • Γνώση μανικιούρ – πεντικιούρ , αποτρίχωση.
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών.

Φυσικοθεραπευτής

  • Απαραίτητη  γνώση της  αγγλικής γλώσσας (γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί) .
  • Καλή γνώση διαφόρων  ειδών μασάζ .
  • Γνώση Τhai και Shiatsu θα εκτιμηθεί.
  • Παρέχεται ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Προσφέρουμε

Δυνατότητα γρήγορης επαγγελματικής εξέλιξης

Δωρεαν εκπαιδευση

Επικοινωνία

Επικοινωννήστε μαζί μας για οποιαδήποτε ερώτηση έχετε στα τηλέφωνα

210 9635237 – 693 236 0414

ή στο E-mail

info@templemassage.gr